Skocz do zawartości

Enriquez

Rekomendowane odpowiedzi

Ten widok jest bardzo dobry. Bez porównania u mnie w nocy ledwo widać. Czy tą kamerę do której dałeś link wystarczy podmienić czy trzeba jeszcze coś kalibrować.
To może pokażesz dla porównania jaki jest u ciebie widok z kamery?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem ale mam automat i na zdjęciu widać podświetlenie lamp stopu. Normalnie gdy cofam i nie ma dodatkowego światła widać tylko kontury przedmiotów. Narzekam może dlatego że w Hyundai którego miałem poprzednio w całkowitej ciemności lepiej było widać w kamerce niż patrząc osobiście. Kamera w Hyundai po zgaśnięciu świateł stopu rozjaśniała jak w telefonie komórkowym.

IMG_1665.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kamera ze Scali sama się koduje . Jak to Chińczyk zrobił nie wiem . Podłączyłem wszystko - wsteczny - odłączyłem sama kamerę - radio zrobiło restart i działa  . Jak to się ma do oryginalnego kodowania nie mam pojęcia . Może coś nie zadziałać . 

Jak to z zakupami na Ali . Przysłowiowy kot w worku ..... Ja polecam  z tego sklepu : https://aliexpi.com/faVq . Ta właśnie jest zamontowana w Octavia . Może syn zrobi zdjęcie jaki jest obraz w nocy to dodam tutaj . Ktoś też polecał z tego sklepu i był zadowolony .  Jak jeszcze miałem Peugeota też bardzo dobrze się sprawdzała .  

Myślę że to najlepsza opcja . Podmienić sama kamerę .  W klapie już jest zasilanie i sygnał video . Nie mogę odszukać ale też są wersje ze spryskiwaczem .  

kamera.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Radio bolero moge podac nr Vin  jak potrzeba. 20240113_094508.thumb.jpg.b2771ec478c0c8b5a172650056a583cd.jpg

W dniu 16.01.2024 o 08:52, pab567 napisał(a):

A jaką masz jednostkę infotainment? Menu USTAWIENIA potem INFORMACJE O SYSTEMIE - podaj numer urządzenia i wersję softu.

Edytowane przez Patryk Kroc (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2024 o 09:16, pab567 napisał(a):

Pierwsza dobra wiadomość - da się 🙂

Jak podasz VIN to sprawdzę jakie kamery możesz zamontować.

I tak, ogarniam to w Warszawie 🙂

TMBAD9NE1G0032435 VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry, przewertowałem cały ten temat. Wielkie brawa za zgromadzoną tu wiedzę i wszelką pomoc. 

Wiem już prawie wszystko w sprawie dołożenia kamery, brakuje mi tylko pewności! Mianowicie posiadam radio jak na załączonym zdjęciu. Nie wiem co to za model (Amundsen?). Auto Octavia 3 FL 2019r 1.6tdi manual.

Czy kamera opisana jako 5NA827566D będzie współgrała z tym modelem ? Posiada sprysk i piszą że to high.

Pytanie również o kamerę dla Tiguana 2020. Radio podobne, lecz gałki głośności dźwięku są nieco wyżej. Zdjęcie radia zrobię później. Czy ta sama kamera będzie działać? Wiem, że są kamery od Tiguana (5TA827566E) ale życzą sobie 800zł.

Proszę o odpowiedź:)

 

20240315_113518.jpg

20240315_121717.jpg

20240315_121731.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ta kamera to high ? 5NA827566D

 

Bolero? Wszędzie jako Bolero pokazuje w Google radio z fizycznymi przyciskami jak na zdjęciu 

d740f0015a424e6779d13c15b8f46d17.jpg

Edytowane przez ciacho666 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team