Skocz do zawartości

Dziwne odpalanie


Tomasz Kmieć

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.04.2024 o 15:59, 1324354 napisał(a):

I jak tam odpalanie ktoś coś wymyślił nowego 

U mnie kolego po wymianie rozrusznika i akumulatora ze starości jest bez zmian, pali od strzała czy zimny czy ciepły, także u mnie problem to rozwiązało. Reszta to musi dać Ci info, czy ktoś coś wymyślił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej zakręci czasem dłużej, nie będę wymieniał nic na oślep, może kiedyś spróbuję sprawdzić jeszcze przelewy na wtryskiwaczach, być może któryś puszcza, paliwo ucieka a potem to trwa zanim napompuje, ropa to ciecz więc może być to nieregularnie raz zejdzie raz się ustawi inaczej i trzyma ciśnienie. To tylko moje domysły, bo najciekawsze są odpalenia gdzie załapie na ułamek sekundy przydusi się zakreci jeszcze ze dwa obroty i odpali, tak jakby wypali reszte z wtrysku, musi pompa dobić i znów, odpala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2024 o 21:02, pabloCUPA napisał(a):

Dalej zakręci czasem dłużej, nie będę wymieniał nic na oślep, może kiedyś spróbuję sprawdzić jeszcze przelewy na wtryskiwaczach, być może któryś puszcza, paliwo ucieka a potem to trwa zanim napompuje, ropa to ciecz więc może być to nieregularnie raz zejdzie raz się ustawi inaczej i trzyma ciśnienie. To tylko moje domysły, bo najciekawsze są odpalenia gdzie załapie na ułamek sekundy przydusi się zakreci jeszcze ze dwa obroty i odpali, tak jakby wypali reszte z wtrysku, musi pompa dobić i znów, odpala.

ja u siebie wymieniałem podkładki pod wtryskami i te uszczelki na przelewach tez wymieniłem i to nic nie dało ciaglę myśle o nowym aku .. moj jest z 2014 no ale nie kręci źle ... a kolega @Fusz123 ma juz fazator rozrządu 

Przed wczoraj naładowałem aku i odpalił na strzał .. z 12.40 naładowałem do 12.63 i na strzał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienialem aku na nowy dwa lata temu, owszem miał kopa przy odpalaniu, ale i tak krecil dłużej ale przez to że kręcił szybciej wydawalo się że odpala szybciej, ale to nie rozwiazanie problemu, po za tym jak już minęły mu dwa trzy lata to juz takiego kopa nie ma niz jak byl nowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2024 o 23:20, pabloCUPA napisał(a):

Ja wymienialem aku na nowy dwa lata temu, owszem miał kopa przy odpalaniu, ale i tak krecil dłużej ale przez to że kręcił szybciej wydawalo się że odpala szybciej, ale to nie rozwiazanie problemu, po za tym jak już minęły mu dwa trzy lata to juz takiego kopa nie ma niz jak byl nowy...

I mnie przy złym starcie kręci 5 sekund w to bardzo długo niestety kurde nie mam pojęcia co jeszcze wymienić co może puszczać ciśnienie niema rozwiązania chyba …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team