Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
elroy85

Octavia 3 VRS 2.0TDI 184KM

Recommended Posts

Witam, 

Jestem tu nowy, od trzech dni mam Vrs-a 2.0TDI 184KM+DSG z końca 2016 roku z nalotem 174! Na bieżąco serwisowana w ASO w niemczech - ostatni przegląd przy równych 170! ! no i tak...ASO Polska mówi ze robić rozrząd przy 210 a ja sie pytam czy jest sens robić wczesniej? Sory jak temat był już robiony ale mam problemy ze znalezieniem informacji na ten temat?!:) z góry dzieki 

Reklamy dla niezalogowanych

Kiedyś było że co 5 lat lub km. Jako nic się nie dzieje z pompą wody to zostaw.

Ja wymieniłem przy 140tys już było słychać napinacz. Co do tych 210 to nie na moje nerwy.

Wymień wcześniej i będziesz miał spokojna głowę.😉

Dnia 22.11.2019 at 13:25, Marcin Opalach napisał:

Aso mówi aby olej wymieniać co 30.000km - tego rozumiem że też przestrzegasz? 

Marcinie, po pierwsze nie pytam o olej a po drugie po co ta uszczypliwość? Pytanie jest proste oczekuje prostej odpowiedzi, jestem tu nowy i nie szukam ani nie mam czasu na tego typu komentarze. Jak napisałem wyżej wymienie przy 200tkm chyba, że bedzie sie coś działo to wymienie wczesniej. Temat mozemy zamykać, dziekuja za uwage!

Mam jeszcze jedno pytanie, czy ktoś ma możliwość sprawdzenia czy część nr 04L 100 090 LX jest w zestawie z rozrządem? Przy 160tkm w ASO był wymieniany silnik i to jest właśnie nr silnika. Byłem wczoraj w ASO i gość (bardzo w porzadku nawiasem) mówił na początku że raczej nie, potem gdzieś poszedł po czym wrócił twierdząc, że jednak tak:) Plis jak ktoś ma dostęp do ETKI lub linkparts24 itp o info:)

pompa wody nie jest elementem rozrządu.  rozrząd zalecany jest co 5 lat lub 210kkm. nawet przy wymianie rozrządu nie ma informacji o konieczności wymiany pompy, tylko zalecenie  

Nie wiem jaki jest koszt pompy wody. ale biorac pod uwage koszty calej operacji wymiany rozrzadu po przejechaniu 210k km zdecydowalbym sie na wymiane tej pompy bo raczej kolejych 210k km noe wytrzyma.

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka

Pompa to nawet często do tych 210 nie daje rady. Nie wiem jak oni je teraz robią.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.