Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
scary

octavia 3 Malowanie zacisków

Recommended Posts

Jest duzo filmikow jak pomalowac zaciski to nie jest trudna robota a zawsze cieszy ze sie samemu zrobilo na aucie. Wiadomo ze malowanie proszkowe jest dokladne i bardzo dobrze wyglada ale i kosztuje. Wybor nalezy do ciebie powodzenia.

Widziałem tak naprawdę to żaden problem ( gres położyłem to z malowaniem nie dam rady ? ), lecz ja jestem z tych że lubią mieć robote zrobioną dokładnie, a takie częściowe pomalowania to taka fuszerka ?

Zobaczę bo nie ukrywam za 1200 netto + vat to mam stage 1 lub felge 18, a to różnica....

Edytowano przez AdiRuti

Szukaj jeszcze kogos z normalna cena powinienes zaplacic jakies max 400 zl za malowanie wszystkich.

Zostaw tak jak jest, wywal te chlapacze,a za zaoszczędzoną  kase posadź auto niżej, efekt będzie dużo lepszy i to nie tylko wizualny.

Oslaniaja i zabezpieczają gwinty przed zamalowaniem ale zalezy kto i jaka firma bo znam takich co maluja wszystko jak leci.

@AdiRutiTyl ori nie zmienialem 280 jak sie nie myle. Cena za malowanie kompl. na 4 kola 360 ( piaskowanie ,malowanie ) wiadomo oni sami wszystko zabezpieczaja gwinty itp. Rozebranie zaciskow we wlasnym zakresie niestety jak juz. Przewody oplot 380 zl. komplet.

Edytowano przez alocet

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.