Skocz do zawartości

Wymiana przedniego kierunkowskazu na LED


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy i koleżanki, 

nie chcę tu głupot opowiadać i nikogo wprowadzać w błąd. Zwyczajnie nie pamiętam rozmiaru, zapomniałem :-(

Otwornicę, bo tak to fachowo się nazywa miałem pożyczoną od kolegi.

Ja to zmierzyłem średnicę tej zaślepki po zakupie w ASO i poznałem rozmiar. 

Więc też polecam taką kolejność. Najpierw do ASO, a potem do marketu lub kolegi po otwornicę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście w po FL jest piękny pasek ledowy jako kierunkowskaz i nie trzeba się bawić. To im się akurat udało. Ale z tyłu już trzeba będzie się bawić jak ktoś chcę full led, bo nawet lampy top ledy, nie mają full ledów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, emylpe napisał:

Całe szczęście w po FL jest piękny pasek ledowy jako kierunkowskaz i nie trzeba się bawić. To im się akurat udało. Ale z tyłu już trzeba będzie się bawić jak ktoś chcę full led, bo nawet lampy top ledy, nie mają full ledów. 

Co do pięknego paska Led to się zgodzę, że to był dobry ruch tylko ciągle nie rozumiem czemu podzielili tą lampę. 

Wiem to kwestia gustu, ale do mnie i  nie tylko nie przemawia ten wizerunek. 

Czasem myślę, że VW zrobił to celowo, by golf zyskał więcej zwolenników. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 31.03.2017 at 13:10, Bandini napisał:

Drodzy koledzy i koleżanki, 

nie chcę tu głupot opowiadać i nikogo wprowadzać w błąd. Zwyczajnie nie pamiętam rozmiaru, zapomniałem :-(

Otwornicę, bo tak to fachowo się nazywa miałem pożyczoną od kolegi.

Ja to zmierzyłem średnicę tej zaślepki po zakupie w ASO i poznałem rozmiar. 

Więc też polecam taką kolejność. Najpierw do ASO, a potem do marketu lub kolegi po otwornicę. 

Fi 40 - z autopsji. 

Zdejmowanie zderzaka sobie odpuściłem.

Czuwaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Fi 40 - z autopsji. 
Zdejmowanie zderzaka sobie odpuściłem.


Otwornicą operowałeś (w sensie: kręciłeś) ręcznie? Na elektronarzędzie nie ma tam za bardzo miejsca..



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, widzialem też juz raz przypadek gdzie ktos otwornicą na aucie to zrobił - plus jest taki ze nawet jak wyjdzie krzywo , brzydko i wogołe to tak całosc zakrywasz i zasłaniasz zaślepka z zestawu naprawczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręcznie. Możnaby się pokusić o przekładnię kątową i wkrętarkę, ale nie wiem czy i tak nie byłaby za długa (po dokręceniu do koronki).

Edytowane przez jeremy_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bandini  nie ma ich na liście wyżej a ponadto płać vat, płać cło, płać za transport i respektuj wszystkie krajowe i unijne przepisy,  jednocześnie dostarczaj towar w 48h i rób to z zyskiem by utrzymać rodzinę i odprowadź jeszcze kolejny vat od sprzedaży  i dochodowy do tego dawaj rzetelne i realne opisy produktów a nie bajki jak pod podanym linkiem i wtedy porozmawiajmy o "rozwalaniu imprezy" ok "?   uwielbiam takie dzieci aliexpressu które nawet nie wiedza co kupuja (byle tanio) ale porównują...

(i dodatkowo nie jest tanszy od wszystkich które wrzucilem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lec napisał:

@Bandini  nie ma ich na liście wyżej a ponadto płać vat, płać cło, płać za transport i respektuj wszystkie krajowe i unijne przepisy,  jednocześnie dostarczaj towar w 48h i rób to z zyskiem by utrzymać rodzinę i odprowadź jeszcze kolejny vat od sprzedaży  i dochodowy do tego dawaj rzetelne i realne opisy produktów a nie bajki jak pod podanym linkiem i wtedy porozmawiajmy o "rozwalaniu imprezy" ok "?   uwielbiam takie dzieci aliexpressu które nawet nie wiedza co kupuja (byle tanio) ale porównują...

(i dodatkowo nie jest tanszy od wszystkich które wrzucilem)

dokładnie.. @lec do tego wiedza o tym co sprzedajesz.. BTW.. poszło PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 24.03.2017 at 08:36, Cube napisał:

Już sama wymiana żarówki po założeniu tych zaślepek wymagała nie lada nagimnastykowania się.

Poprawka przekręciła Ci się bez problemu? Ja dzisiaj się poddałem po 15 minutach przy +2 stopniach. Do tych zaślepek powinien być dodawany mały chińczyk żeby wymienił żarówki xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team