Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
matys

Załamania na skórzanych fotelach

Recommended Posts

matys    140

Siema,

Na fotelu kierowcy mam w jednym miejscu taką pomarszczoną skórę, zawsze zwracam na to uwagę jak wysiadam i patrzę czy wszystko zabrałem - zawsze tez myślałem, że zaraz się gąbka w fotelu odkształci i napręży i skóra się wyprostuje...  Wczoraj jednak popatrzyłem przed wsiadaniem i tak jest cały czas a te wgniecenia są dość sztywne.
Pytanie co z tym fantem zrobić? Próbować skórę wyczyścić i jakimś impregnatem nawilżyć i zmiękczyć (np zestaw gliptone gt12+gt11) czy do ASO reklamować i rządać wymiany fotela na nowy? Najlepiej na te z O3 2017 bo ta alcantara perforowana zajebista i jeszcze pikowana jak w audi A8 :)

IMG_2828.jpeg

IMG_2829.jpeg

Reklamy dla niezalogowanych
Namo    730
9 minut temu, matys napisał:

w jednym miejscu taką pomarszczoną skórę

Ja mam takie w 4-5 miejscach.

baner.gif

matys    140

I nic z tym nie robisz? w nowym aucie nie akceptuje takich rzeczy

jak bym chciał pomarszczone fotele to bym kupił używkę co ma 200 tys i wysiedziane fotele 

Edytowano przez matys

Hubee    61

Bo to jest gowno na 2400zl. Nie oczekujcie jakosci z Audi za 15.000.

W testowce RS byla skora po roku i 14k km w stanie tragicznym. Dlatego nie dokupowalem tego "czegos skoropodobnego"

Reklamujcie!

Namo    730
44 minuty temu, matys napisał:

I nic z tym nie robisz?

Od początku tak miałem, ten fotel pełnej skóry zostawia właśnie takie właśnie zmarszczki po siedzeniu na nim. Taki urok tej skóry, w innych spotkanych RSach też takie widziałem.

baner.gif

matys    140
2 godziny temu, Hubee napisał:

Bo to jest gowno na 2400zl. Nie oczekujcie jakosci z Audi za 15.000.

W testowce RS byla skora po roku i 14k km w stanie tragicznym. Dlatego nie dokupowalem tego "czegos skoropodobnego"

Reklamujcie!

@Hubee skóra w RS to nie jest skóra tylko materiał skórpodobny, ale w RS230 całe siedzisko wykonane jest ze skóry naturalnej więc nie powinna się tak zachowywać. No i w 230 nie dopłacasz za to tylko masz w standardzie.

Podjadę do ASO niech coś zaproponują.

A te nowe fotele mega fajne, tu na filmie widać od 3.30 mniej więcej ....  alcantara + pikowanie, jest moc, jedyna rzecz która podoba mi sie bardziej po lifcie....  ciekawe ile bym musiał wybulić jak bym oddał fotele do obszycia właśnie w taki sposób. Pewnie w 10 tysiach się nie zamknę :/ 
Przyznam, że ten nowy columbus z całym panelem od klimy w czarny połysku robią też mega wrażenie, oczywiście wizualne bo jako bajerami navi czy aplikacje to się nie jaram w dalszym ciągu.

Siedzenia OIII RS.pdf

ucho235    446

Ja u siebie też mam takie coś. Używam do pielęgnacji Poor's Boy-a. Na początku mnie to trochę irytowało, a teraz to nie zwracam uwagi - Simply Clever ;). Jak się chce porządno skórę to trzeba dać do obszycia i po temacie. 

ucho235    446

Środek na pewno dobry, ale Ty @Kamil RS230  nie masz jeszcze chyba na tyle zniszczonej i brudnej skóry. Ja kupiłem do pielęgnacji http://www.detailer.pl/sklep/tapicerka-skorzana/81-poorboys-world-leather-stuff-.html i jestem bardzo zadowolony. Skóra jest fajnie wygląda, nabrała koloru. Zrobię później zdjęcie to wrzucę, a impegnowałem jakoś w październiku i się ładnie utrzymuje. 

Wilku    2
Przed chwilą, ucho235 napisał:

Środek na pewno dobry, ale Ty @Kamil RS230  nie masz jeszcze chyba na tyle zniszczonej i brudnej skóry. Ja kupiłem do pielęgnacji http://www.detailer.pl/sklep/tapicerka-skorzana/81-poorboys-world-leather-stuff-.html i jestem bardzo zadowolony. Skóra jest fajnie wygląda, nabrała koloru. Zrobię później zdjęcie to wrzucę, a impegnowałem jakoś w październiku i się ładnie utrzymuje. 

dokładnie. produkt wart swojej ceny. u mnie siedzenia konserwowane raz w miesiącu z przerwą w okresie zimowym (z uwagi na to że auto trzymam pod chmurką a środek na bazie wody)

Kamil RS230    189

@sebkoch Nie przykro mi. Tylko to mi wysłali. I to też po kłótni ze mną, ponieważ twierdzili że RS 230 ma takie same fotele jak RS 220. To musiałem się wykłócić o specyfikację.

Hubee    61

:D tylko w RS 230 Jest to samo co w RS 220 za dopłatą. :)

I właśnie na tej doplaconej skórze siedziałem. :P

Edytowano przez Hubee
  • Lubię to 1

Kamil RS230    189
20 godzin temu, Hubee napisał:

:D tylko w RS 230 Jest to samo co w RS 220 za dopłatą. :)

I właśnie na tej doplaconej skórze siedziałem. :P

I tu się mylisz. W RS220 jest skóra naturalna. A w RS 230 naturalna vehette. Nie wiem czym się to różni. Ale Nie  coś innego

• Lubię to 1

Mickul    117

Jak Ci się nie uda nic wynegocjować w salonie to postaram Ci się to naciągnąć garażową metodą nawet na jakimś spocie ;) potrzebuję tylko prąd.

Dnia 12.01.2017 at 15:05, Kamil RS230 napisał:

Skóra jest czyściutka. Ale zawsze zabezpieczy. Na wiosnę będę zamawiał https://www.meguiars.pl/sklep-online/pozostale/zestawy/new-car-kit-detail.html i coś do skóry.

Nie kupuj tego. Uderz na PW to Ci polecę lepsze produkty.

• Lubię to 1

Kamil RS230    189
4 godziny temu, Mickul napisał:

Jak Ci się nie uda nic wynegocjować w salonie to postaram Ci się to naciągnąć garażową metodą nawet na jakimś spocie ;) potrzebuję tylko prąd.

Nie kupuj tego. Uderz na PW to Ci polecę lepsze produkty.

No ok:) 

sebkoch    6
Dnia 13.01.2017 at 19:07, Kamil RS230 napisał:

I tu się mylisz. W RS220 jest skóra naturalna. A w RS 230 naturalna vehette. Nie wiem czym się to różni. Ale Nie  coś innego

Skóra w RS230 ma nazwę "vachette". Trochę googlowałem I to z francuskiego "młoda krowa", więc to chyba skóra cielęca.

Czyli może być bardziej miękka od tej z 220 i tutaj cała różnica.

Kamil RS230    189
59 minut temu, sebkoch napisał:

Skóra w RS230 ma nazwę "vachette". Trochę googlowałem I to z francuskiego "młoda krowa", więc to chyba skóra cielęca.

Czyli może być bardziej miękka od tej z 220 i tutaj cała różnica.

Tak tak dokładnie:) Przynajmniej wiadomo że to coś innego. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team