Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

LEMUR    299

Hej!

Czas na zmiany, szukam sprawdzonego hostingu na kilka stron z różnym obciązeniem, aktualny BOK doprowadza mnie do szału. To że ogarniam kilka spraw to jedno, ale wg nich mam być "mini-adminem" a jestem już od 2003 roku klientem.

Czy ktoś korzysta, może polecić sprawdzony hosting do utrzymania kilku domen (w miarę rozsądna cena przedłużenia), stron o różnym obciążeniu i z pomocnym BOK w razie gdyby co. Domena i hosting nie muszą być utrzymane w jednym miejscu.

Reklamy dla niezalogowanych
scary    139

@LEMUR ja osobiście korzystam z mydevil.net od ponad 2 lat i jeszcze się na nich nie przejechałem (każdemu klientowi osobno biorę tutaj hosting) :-) w sam raz pod stronki... dedyki to przesada i zbędne wydawanie kasy jak dla mnie jeżeli nie masz większej aplikacji/systemu do trzymania :-P 

Jeżeli użyjesz tego kodu: 1DW6A0LLSR to dostaniesz 20% zniżki :-) (zwykły referral code)

perelka-sig.jpg

piotr_py    9

Ja polecam serwer na scaleway.com. Nigdzie nie znajdziesz lepszych cen. Z polskich dostawców w OVH też jest bardzo dobrze. Z tym ze musisz sobie troche "podevopsowac", ale na dłuższą metę warto zrezygnować z hostingu. Do stron statycznych natomiast polecam Amazon Web Services. Zero problemów, koszty bardzo niskie a CDN i genialny admin panel od ręki.

scary    139

@piotr_py z tym genialnym panelem w AWS to bym się kłócił ;-) szczególnie że sami prowadzą z niego szkolenia :-D 

Co do dedyka to tylko jeżeli ktoś tak naprawdę sam ogarnia na tyle serwery żeby sobie coś zrobić... lub chce płacić komuś za obsługę ;-) 

Można też się pobawić oktawave.com , przynajmniej znajomi się przenosili i sobie bardzo chwalili ich usługi...

perelka-sig.jpg

emceg    58

zalezy na co
jak prosta strona to netlook.pl tez ma dobre ceny

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

LEMUR    299

Dzięki bardzo za wszelkie porady, strony nie są proste, to nie domówki, bo kilka firmowych + sklep internetowy.

Wybrałem jakby kogoś interesowało dhosting.pl gdzie w ramach ceny mam możliwość w razie czego elastycznej modyfikacji parametrów. Z tej usługi korzysta jeden ze znajomych z kilkoma dużymi projektami.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.