Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Czas na zmiany, szukam sprawdzonego hostingu na kilka stron z różnym obciązeniem, aktualny BOK doprowadza mnie do szału. To że ogarniam kilka spraw to jedno, ale wg nich mam być "mini-adminem" a jestem już od 2003 roku klientem.

Czy ktoś korzysta, może polecić sprawdzony hosting do utrzymania kilku domen (w miarę rozsądna cena przedłużenia), stron o różnym obciążeniu i z pomocnym BOK w razie gdyby co. Domena i hosting nie muszą być utrzymane w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LEMUR ja osobiście korzystam z mydevil.net od ponad 2 lat i jeszcze się na nich nie przejechałem (każdemu klientowi osobno biorę tutaj hosting) :-) w sam raz pod stronki... dedyki to przesada i zbędne wydawanie kasy jak dla mnie jeżeli nie masz większej aplikacji/systemu do trzymania :-P 

Jeżeli użyjesz tego kodu: 1DW6A0LLSR to dostaniesz 20% zniżki :-) (zwykły referral code)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam serwer na scaleway.com. Nigdzie nie znajdziesz lepszych cen. Z polskich dostawców w OVH też jest bardzo dobrze. Z tym ze musisz sobie troche "podevopsowac", ale na dłuższą metę warto zrezygnować z hostingu. Do stron statycznych natomiast polecam Amazon Web Services. Zero problemów, koszty bardzo niskie a CDN i genialny admin panel od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotr_py z tym genialnym panelem w AWS to bym się kłócił ;-) szczególnie że sami prowadzą z niego szkolenia :-D 

Co do dedyka to tylko jeżeli ktoś tak naprawdę sam ogarnia na tyle serwery żeby sobie coś zrobić... lub chce płacić komuś za obsługę ;-) 

Można też się pobawić oktawave.com , przynajmniej znajomi się przenosili i sobie bardzo chwalili ich usługi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za wszelkie porady, strony nie są proste, to nie domówki, bo kilka firmowych + sklep internetowy.

Wybrałem jakby kogoś interesowało dhosting.pl gdzie w ramach ceny mam możliwość w razie czego elastycznej modyfikacji parametrów. Z tej usługi korzysta jeden ze znajomych z kilkoma dużymi projektami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team