Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.03.2024 o 08:29, domin3112pl napisał(a):

Hejka

Pytanie bardziej do @rroberti @pab567,ale jak ktoś był z hakowana jednostka w serwisie to proszę o odpowiedź.  jadę do serwisu skody znaleźć problem i zarazem będzie naprawanaprawnie w tym rzecz ,chodzi mi o zainstalowanego Toolboxa i odblokowane Android auto. Serwis bedzie mial jakis problem z tym ,czy nie ? Naprawa to bedzie silnik i dziwne odglosy od strony rozrzadu i pompy oleju.

a co ich to interesuje. nawet nie będą wiedzieli że coś było robione 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam wersję oprogramowania 0478T ale czasami występuję w moim sprzęcie pikseloza na ekranie. Nie występuje to nagminnie ale się zdarza. Czy nowy soft  0480T coś w tej kwestii może zmienić ? Czy lepiej dać sobie spokój i nie ryzykować uwaleniem jednostki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  niby ten net duży ale nie mogę znależć ostatniej aktualizacji do mojego radia   jest taki MSTD_EU_SK_P3163  a napisano że najnowszy jest MSTD_EU_SK_P6230   .Ktoś poratuje linkiem .POOzdrawiam

Edytowane przez janko23
dodanie info (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2024 o 09:56, domin3112pl napisał(a):

Hejka

Moje pytanie trochę  inne ale też z aktualizacją. Mianowicie czy może mi ktoś napisać lub podać link ( bo szukałem i wujek Google mi nie pomógł)co zmienia wizualnie itp. przejście z mojego softu P0253T na ten najwyższy P0480,co wiem że jest wsparcie do wirtualnego kokpitu ,ale poza tym ,czy jest coś widoczne gołym okiem w moim amundsen-ie??

hej robiłeś może aktualizację?

bo z tego co kiedyś czytałem aktualizacje powinno się robić, aby było bezpieczne w ramach swojego softu czyli 02XX do 02XX, 03XX do 03XX i 04XX do 04XX, a nie z 02XX do 04XX.

Chyba, że nie jestem jednak do końca w temacie i masz jakiś jakiś poradnik jak to zrobić bezpiecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2024 o 19:51, otacon napisał(a):

hej robiłeś może aktualizację?

bo z tego co kiedyś czytałem aktualizacje powinno się robić, aby było bezpieczne w ramach swojego softu czyli 02XX do 02XX, 03XX do 03XX i 04XX do 04XX, a nie z 02XX do 04XX.

Chyba, że nie jestem jednak do końca w temacie i masz jakiś jakiś poradnik jak to zrobić bezpiecznie. 

Hejka

Nie ,nie robiłem, bo odblokowałem sobie android auto( ktoś mi odblokował) I jak bym zrobił to bym musiał na nowo instalować toolboxa I android auto.

Zrobilem sobie sam z 0245T do P0253T 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam mam Octavię z 2017r z radiem bolero. Szukam aktualizacji do niego i jakoś trudno cokolwiek znaleźć. 

Czy jest coś nowszego z oprogramowania do poniższego radia?

20240412_095937.thumb.jpg.9fa15175a33569532dfd3b2a997af10f.jpg20240412_095945.thumb.jpg.1f71b05da0da88f19faf8a5a4b7dcc3c.jpg

Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Pozdrawiam, 

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team