Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Dnia 1.06.2017 at 17:53, torzech napisał:

Dzisiaj zaktualizowałem swoje MIB do najnowszej wersji 0490.

4Ywa0BL.jpg

Gdyby ktoś był zainteresowany to mam przygotowane wszystkie pliki i mogę udostępnić. B-|

A czy po aktualizacji kodowania zostają czy trzeba się ze wszystkim znowu bawić?

Przed chwilą, -skaler- napisał:

A czy po aktualizacji kodowania zostają czy trzeba się ze wszystkim znowu bawić?

Jeżeli masz na myśli ustawienia stacji radiowych i podobne rzeczy to zostały wyzerowane.
Innych kodowań nie mam, więc nie jestem w stanie odpowiedzieć.

Tomasz

55 minut temu, -skaler- napisał:

No właśnie o te inne kodowania mi chodzi?? Pewnie wyjdzie w praktyce?

Zawsze można ponownie zakodować. :)

Tomasz

Przed chwilą, -skaler- napisał:

A w ogóle zauważyłeś jakieś różnice po zmianie softu na nowszy?

Nie. :-D

• Lubię to 1

Tomasz

A jakie nowe funkcjonalności odsłania nowa wersja albo co usprawnia, jakie błędy? Ja mam wersje 353 i nie wiem czy warto aktualizować. 

Edytowano przez Karol Kudra

40 minut temu, Karol Kudra napisał:

A jakie nowe funkcjonalności odsłania nowa wersja albo co usprawnia, jakie błędy? Ja mam wersje 353 i nie wiem czy warto aktualizować. 

Ja żadnego changelog'a nie czytałem.
Najlepiej byłoby się spotkać i przeklikać przez jeden i drugi.

Tomasz

1 godzinę temu, torzech napisał:

Ja żadnego changelog'a nie czytałem.
Najlepiej byłoby się spotkać i przeklikać przez jeden i drugi.

Chętnie bym się spotkał ale dzięki nas 350 km :)

20 godzin temu, Karol Kudra napisał:

Hej. W czerwcu wyszły nowe mapy dla Amundsena i chciałem to zaktualizować. 12 GB. Mapy pobrałem, rozpakowałem i wgrałem na kartę (wcześniej sformatowałem). Czy w mapach w ogóle się coś zmieniło od listopada 2016??? Bo mam wrażenie że nie. Navi przed aktualizacją pokazywała ECU1 2017 i teraz pokazuje to samo. W ogóle pliki jako zawartość aktualizacji są z datą czerwiec/lipiec 2016. 

Te mapy ECE 1 2017 (12 gb) do Amudsena to ja mam przynajmniej od lutego. Skąd info, że to są nowe? 

Na stronie update portal była informacja, że nowe mapy miały wyjść w czerwcu, ale teraz jest, że dopiero w listopadzie :)

4 godziny temu, 22Tomaszz napisał:

Na stronie update portal była informacja, że nowe mapy miały wyjść w czerwcu, ale teraz jest, że dopiero w listopadzie :)

No właśnie stąd. Skoro Skoda pisze że aktualizacja miała nastąpić w czerwcu to liczyłem że tak będzie. Teraz piszą że w listopadzie. Ładnie z ich strony by było aby zamieszczali changeloga. 

Trzeba jeszcze poczekać, bo te mapy są tak naprawdę z listopada 2016.
W listopadzie 2017 wyjdą pewnie mapy ECE 1 2018. Teraz teoretycznie powinny wyjść mapy ECE 3 2017 albo jakąś 2 przeznaczona na naszą część Europy.
Tak czy siak trzeba czekać.
Mam tylko nadzieję, że poprawią w nich ograniczenia prędkości w Warszawie, bo mną wszystkich miejskich trasach przelotowych pokazuje że limit to 100 km/h a w rzeczywistości jest np. 50 ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Mnie navi pod prąd tez już prowadziła :). 

A działa komuś w Polsce TMC? Czytam że oficjalnie niby działa ale nie znam nikogo komu to śmiga. Do Navi to wręcz niezbędne przy obecnej technologii. Czasami żałuje ze zamówiłem sobie navi bo z niej nie korzystam. 

41 minut temu, Karol Kudra napisał:

działa komuś w Polsce TMC?

Ja mieszkam przy granicy i pokazują mi się komunikaty ze Słowacji i Czech, na mapie też są ikonki o utrudnieniach na drogach u sąsiadów.

baner.gif

3 godziny temu, Karol Kudra napisał:

Mnie navi pod prąd tez już prowadziła :). 

A działa komuś w Polsce TMC? Czytam że oficjalnie niby działa ale nie znam nikogo komu to śmiga. Do Navi to wręcz niezbędne przy obecnej technologii. Czasami żałuje ze zamówiłem sobie navi bo z niej nie korzystam. 

Czytaj więcej  

U nas możemy o  TMC tylko pomarzyć, no chyba że ma się już Skoda Connect z usługami on-line i z Traficiem  ?

TMC działa z czeskimi komunikatami, np. we Wrocławiu potrafi pokazywać informacje z Pragi, tak samo jak i łapie czeskie radio. Co do map to update jest przewidziany na przełom czerwca i lipca więc może na dniach coś się pokaże.

• Lubię to 1

W austrii TMC u mnie tak zadziałało, że dostałem wielki komunikat na cały wyświetlacz, że w okolicach jakiegoś tam miasta, na autostradzie, na km takim i takim, z przeciwka jedzie samochód pod prąd i żeby zachować szczególną ostrożność :)

Dwa razy się ten komunikat pojawił, drugi z aktualnym miejscem. W zasadzie to brzmiało to jak by jakiś samobójca jechał :)

1 minutę temu, 22Tomaszz napisał:

to brzmiało to jak by jakiś samobójca jechał

To tylko starszy Pan Golfem 1 z przebiegiem 8k km jechał do kościoła.

baner.gif

Jakby ktoś nie zauważył to jest już aktualizacja map do amundsena i kolumbusa ECE 2017/2018. Następna w listopadzie :)

No właśnie nie bardzo bo od piątku pisze rozmiar: unknown a pliku po prostu brak!

Przydała by się aktualizacja bo w niedzielę wyjeżdżam. 

Właśnie dzwonię na infolinię czy coś wiedzą. 

Zrzut ekranu 2017-07-03 o 13.17.42.png

A na infolini mi przekazali, że użytkownicy komputerów Apple na razie nie mogą pobierać map :). Mają jakiś problem i producentowi zostało to już zgłoszone. 

Akurat wielkość pliku nie ma znaczenia:D jak klikniesz pobierz i dociągniesz program do pobierania to idzie dobrze :)

12.8 GB ;)

Z

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.