Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Namo

Skoda Octavia 2.0 TSI 190 KM

Recommended Posts

Jedna z nich to moja. Co chcielibyście wiedzieć?
Mogę napisać, że po przesiadce z O2 FL 1.4 122KM czuję te dodatkowe konie. Tak jak w poprzednim aucie pałowałem je, żeby miało nazwijmy to satysfakcjonującą mnie dynamikę, tak tutaj to siebie muszę ograniczać.
Generalnie z silnika jestem zadowolony, w trasie oszczędne, w mieście wypije ile mu wlejesz :).
Od niedawna można go czipować, ale ponoć nie ma takich możliwości jak CHHx z RS.
Mam je od marca i cały czas jeżdżę z przyjemnością, bawię się ustawieniami, szukam optymalnego dla siebie, a i tak kończę na Sport.
4x4 robi robotę, nie ma mielenia kołami, opony dłużej pożyją. Z tego co wiem to tego najbardziej brakuje właścicielom RS. DQ381 chodzi lepiej niż DQ200 w CAXA, na sport nie kręci bezmyślnie do czerwonego na każdym biegu.

Polecam łopatki do DSG, na trasie, odpuszczenie gazu, klik klik, dwa biegi w dół, gaz w podłogę i torpeda ? 
Z ciekawostek w świadectwie zgodności w pozycji 'Producent Silnika' napisane jest Audi AG? ,a jak podważysz nożem znaczek Skody na osłonie silnika pojawi się znaczek VW.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.