Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych

dzis widzialem bmw 3 f30 oklejone jak rs6 joker

wygladalo niezle

kiedys napisalem do wrapstyle po ile takie cus do octavi, wyszlo chyba 20-22k netto :D

403/507 happy0129.gif

Folia jak folia. Chyba najdroższe jest spuszczanie się nad tym. U nas w PL słowa typu "style", "factory", "studio", + jakaś graficzka, piękna strona www, nieskazitelnie czysty warsztat potrafią podnieść cenę kilka razy. No cóż - jest popyt, jest robota.

• Lubię to 1

Faktycznie nieźle to idzie. Ciekawe ile kucy bo nie znalazłem. Może to piramida testuje swój stage3 u ruskich😉

Edytowano przez Wojti2

@torzech te moje sa z nierdzewki i ciezkie te co ty linkujesz sa z aluminium... bedzie lipa po jakims czasie. Mialem takie alumionowe inny wyglad i nie moglem odkrecic czasami i farba zlazila.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

przed chwilą, siemi1 napisał:

@torzech te moje sa z nierdzewki i ciezkie te co ty linkujesz sa z aluminium... bedzie lipa po jakims czasie. Mialem takie alumionowe inny wyglad i nie moglem odkrecic czasami i farba zlazila.

Miałem podobne do tych "moich" w Leonie. Przejeździły 2 sezony bez problemów (później auto sprzedałem).

No nic. Zaryzykowałem $1.50. O.o

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.