Skocz do zawartości

Dziwne odpalanie


Tomasz Kmieć

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.09.2023 o 08:20, Pablo9407 napisał(a):

@wronki112 jak tam odpalanie? Odpala zawsze szybko? 

Nagraj podczas jazdy, najlepiej jakby występowały wtedy te dziury i dopiero będzie widać czy ciśnienie spada, filtr paliwa kiedy wymieniałes ?

W dniu 12.09.2023 o 08:20, Pablo9407 napisał(a):

@wronki112 jak tam odpalanie? Odpala zawsze szybko? 

Odpala normalnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2023 o 07:44, wronki112 napisał(a):

Nagraj podczas jazdy, najlepiej jakby występowały wtedy te dziury i dopiero będzie widać czy ciśnienie spada, filtr paliwa kiedy wymieniałes ?

Odpala normalnie 

To będzie ciężko trafić bo to różnie występuje raz co 300km a raz co 50 da się włączyć jakos żeby zapisywało te ciśnienia na vcds ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2023 o 21:47, wronki112 napisał(a):

Dalej spokój 

We wtorek wymieniłem rozrusznik na używany z nr podanymi przez wronki112. Chyba mam pecha bo trafiłem na uszkodzony, zjadł mi cały akumulator przez 1,5 dnia....ale co do kręcenia kręcił żwawiej i zwinniej bez zająknięcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2023 o 13:11, Szczenias napisał(a):

We wtorek wymieniłem rozrusznik na używany z nr podanymi przez wronki112. Chyba mam pecha bo trafiłem na uszkodzony, zjadł mi cały akumulator przez 1,5 dnia....ale co do kręcenia kręcił żwawiej i zwinniej bez zająknięcia...

Jak to ci zjadł akumulator? Przecież rozrusznik jak nie kręci to nie pobiera prądu.. może za dużo razy testowałeś odpalanie i sam wyczerpałeś? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2023 o 19:01, Pablo9407 napisał(a):

Jak to ci zjadł akumulator? Przecież rozrusznik jak nie kręci to nie pobiera prądu.. może za dużo razy testowałeś odpalanie i sam wyczerpałeś? 😁

Za dużo nie testowałem. Pojeździłem. Wróciłem do siebie. Auto stało tak z 1.5 dnia bez ruchu i akumulator wyczerpany. Jedyna ingerencja przed padnięciem aku była wymiana rozrusznika, więc stawiam że on powoduje jakieś zwarcie albo pobór. Jutro odstawiam auto do mechanika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2023 o 10:36, Szczenias napisał(a):

Za dużo nie testowałem. Pojeździłem. Wróciłem do siebie. Auto stało tak z 1.5 dnia bez ruchu i akumulator wyczerpany. Jedyna ingerencja przed padnięciem aku była wymiana rozrusznika, więc stawiam że on powoduje jakieś zwarcie albo pobór. Jutro odstawiam auto do mechanika...

Z którego roku masz aku ? Ile dałeś za rozrusznik i z jakiego roku jest może sam sprawdź miernikiem aku + pobór w stanie spoczynku po co płacić za mechanika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2023 o 09:19, Arek78 napisał(a):

Czy przy wymianie rozrusznika ma znaczenie że auto jest z systemem start/stop?

i czy ma znaczenie rodzaj skrzyni biegów?

Ma znaczenie, weź sprawdź jakie są nr rozruszniku, zajrzyj do etki i będziesz widział wszystko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team