Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

9 godzin temu, AdiRuti napisał:

Pytanko o te ustrojstwo ?

Czy normalnie kupić na stronie https://obdeleven.pl/sklep/1-obdeleven-pro.html. Czy bez problemu zakoduje  np,: podświetlenie skarpetek, które bedzie dokładne.

Śmiało kupuj. Wszystko idzie zakodować. Do tego jak będziesz miał z czymś problem to goście z Eldar pomagają zakodować ? 

Dnia 12.05.2019 at 10:25, Misio4321 napisał:

Panowie jak zakodować lusterka żeby tak działały jak na filmie 

Jeśli chodzi o otwarcie lusterek dopiero w chwili włączenia zapłonu, to myślę, że rok modelowy ma tutaj znaczenie. U mnie w MY 2017 lusterka rozkładają się już w momencie otwarcia centralnego zamka. Nie jest mi zanana opcja aby to otwarcie lusterek opóźnić.

A widzisz a ja wiem trzeba wgrac soft do sterownika drzwi w wersji 0032 lub wyżej i powinno się dać to zakodowac aktualnie jest taka opcja ale po upływie jakiejś godz lusterka wracają do pozycji jaka była czyli się rozkładają więc to nie to 

Witam, wyświetla mi się przegląd do zrobienia za 20 dni czy tym urządzeniem da radę to skasować czy tylko serwis olejowy? 

3 godziny temu, buki_hh napisał:

Witam, wyświetla mi się przegląd do zrobienia za 20 dni czy tym urządzeniem da radę to skasować czy tylko serwis olejowy? 

No oczywiście że tak 3 zakladka aplikacje workszop

20 godzin temu, buki_hh napisał:

Cześć, do skasowania przeglądu serwisowego nie trzeba tego urządzenia ? na YT są filmiki jak to skasować:
1) Wciskasz i trzymasz przycisk SET
2) Przekręcasz kluczyk na zapłon 
3) Trzymając cały czas SET czekasz aż pojawi się czy chcesz zresetować przegląd serwisowy (na początku jest tylko reset wymiany oleju dlatego musisz trzymać dłużej).

10 minut temu, Łukasz91_PL napisał:

Cześć, do skasowania przeglądu serwisowego nie trzeba tego urządzenia ? na YT są filmiki jak to skasować:
1) Wciskasz i trzymasz przycisk SET
2) Przekręcasz kluczyk na zapłon 
3) Trzymając cały czas SET czekasz aż pojawi się czy chcesz zresetować przegląd serwisowy (na początku jest tylko reset wymiany oleju dlatego musisz trzymać dłużej).

No tak ale kolega sie pytal czy sie da zrobić OBD 11 to mu napisałem ze się da. 

Witam Panowie,potrzebuję pomocy ze SmartLinkiem. Mianowicie próbowałem odblokować to ustrojstwo ,połknęło credyty .Dodam że mam OBDeleven Pro.Z góry dziękuję?

Witam, jestem posiadaczem obdeleven pro. Czy możecie podpowiedzieć mi jak włączyć doświetlanie zakrętów w skodzie octavi 3. Może podrzucicie jeszcze jakieś fajne dodatki które można włączyć tym ustrojswem.Wszyscy tak zachwalają j\a ja trochę się obawiam tak grzebać w ciemno żeby czegoś nie przesawić tak nieodwracalnie. Z górądziękuję za pmoc. Pozdrawiam

Witam
czy tą aplikacją albo podobnymi (np Carly for VAG) da się zakodować dźwięk przy zmianie biegów (charakterystyczny ''pierd'') lub pops and bangs?

Ktoś kto ma ODB11 i Octavia 3 RS liftback po lifcie mógłby mi podać te bity? Długie kodowanie w 5F.
8cb6f2961a2aa9742f0a1082eed0bf04.jpg

Jakby miał jeszcze VC to by było złoto!

baner.gif

Panowie chciałbym zmniejszyć światło fabrycznych ledów od oświetlenia rejestracji, która pozycja to właśnie te lampki?

Edit: oświetlenie rejestracji ograniczone do 50 % "LEUCHTE25KZL HA25" 

Teraz nadal męczę mruganie halogenami znalazłem 2-3 adaptacje ale bez skutku na Ledach 😞

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Screenshot_20191024_212449_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20191016_214340_com.android.chrome.jpg

Edytowano przez DoDominik

Dnia 12.05.2019 at 10:25, Misio4321 napisał:

panowie jak zakodować lusterka żeby tak działały jak na filmie 

Mam kodowanie do rozkładania , po przekręceniu kluczyka jak coś  

To podziel się. Ostatnio sie bawiłem i mi wyszło tak że jak auto otwieram to się otwierają i zamykają i ponownie otwierają z odpaleniem auta.

A jakie masz moduły w drzwiach?Software i hardware.Te rozkładanie po zapłonie działa poniżej 2015 roku produkcji...podobnie jak domykanie szyb w deszczu.

Dnia 2.11.2019 at 12:15, Adrian napisał:

To podziel się. Ostatnio sie bawiłem i mi wyszło tak że jak auto otwieram to się otwierają i zamykają i ponownie otwierają z odpaleniem auta.

75614045_423060125071634_1335761552342515712_n.jpg

ktoś w opolskim z OBD11 by uruchomić VIM? oczywiście odpłatnie....

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team