Skocz do zawartości

Wyjazd lato 2017


Kamil RS230

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Planuję wyjazd z moją dziewczyną i trojgiem znajomych gdzieś w cieplejsze rejony Europy. Mamy tylko jeden problem nie wiemy gdzie jechać. W Chorwacji już byliśmy i wolimy jechać gdzie indziej (w ostateczności pojedziemy i tam). Polecacie jakieś fajne miejsca? Osobiście myślałem o Czarnogórze, Północy Włoch, Południe Francji. W grę wchodzą również Węgry (Balaton). Wyjazd oczywiście Octavią;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje wyjechać koniec maja początek czerwca do Włoch. Dokładnie decyzja jeszcze nie dezycję nie zapadła dokąd ale jest fajny półwysep Rosalina Marę kawałek poniżej Wenecji. Cenowo powinno wyjsć nawet taniej niż Chorwacja i jest bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My płacimy około 3 tys za domek na 10 dni bez wyżywienia ale rezerwujemy na jesień. Wejdź na www.vacansoleil.pl i poszukaj domków thaiti lub waiki. Pamiętaj żeby były z klimą bo bez to ciężko wytrzymać w gorące lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wojti2 napisał:

Czechy i Austria coś koło 300 zł winiety. Miesięczna Czechy i 2x10 dni Austria. Włochy płatna autobana 45 EUR w jedną stronę o ile dobrze pamiętam.

Trochę przesadziłeś z kosztem winiet, wychodzi około 150 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po urlopie w zatoce wenedzkiej mogę tylko polecić wyjazd do Włoch. Dokładnie byliśmy w Lido Di Jesolo w Hotelu Park Cellini 4*. W trakcie pobytu poznałem wlascicela hotelu (2 hotele dalej 3*) i myśle ze następnym razem tam sie zatrzymamy. Płaza piękna i szeroka, blisko do centrum, mnóstwo atrakcji dla dzieci. Polecam Tropicanarium oraz wycieczkę statkiem do Wenecji.

trasa przez Czechy-Austrie-Wlochy super jakby Austria nie była tak rozkopana.

Winiety: Czechy 70zl za miesięczna, Austria 2x 8,90€ (10+10dni), Włochy 2x 14,40€

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po urlopie w zatoce wenedzkiej mogę tylko polecić wyjazd do Włoch. Dokładnie byliśmy w Lido Di Jesolo w Hotelu Park Cellini 4*. W trakcie pobytu poznałem wlascicela hotelu (2 hotele dalej 3*) i myśle ze następnym razem tam sie zatrzymamy. Płaza piękna i szeroka, blisko do centrum, mnóstwo atrakcji dla dzieci. Polecam Tropicanarium oraz wycieczkę statkiem do Wenecji.
trasa przez Czechy-Austrie-Wlochy super jakby Austria nie była tak rozkopana.
Winiety: Czechy 70zl za miesięczna, Austria 2x 8,90€ (10+10dni), Włochy 2x 14,40€


Byłem kiedyś tam na pół dnia, przy okazji wizyty w parku wodnym (Aqualandia
Via Michelangelo Buonarroti, 15, 30016 Lido di Jesolo VE, Włochy
+39 0421 371648
http://maps.google.com/?cid=2980688149200207909&hl=pl&gl=pl) i poszliśmy na chwilę na plażę, to była dla mnie masakra. Tłumy ludzi, wszędzie leżaki i murzyni sprzedający ręczniki. Dla mnie to nie wypoczynek.

Oczywiście może to mylne wrażenie i byliśmy w jakimś złym miejscu, ale jednak to było w lido. W miejscowości za to było fajnie i pusto, bo wszyscy na plaży e56bb07d8502a6079a8c4a5b7a2f6ab5.jpg093516bcdfc648b16abe5c0ceb02c64a.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@22Tomaszz myśmy mieli prywatna plaże hotelowa z rezerwacja leżaków ale faktem jest ze w weekend tam jest bardzo dużo ludzi.

przynajmniej miałeś na kim oko zawiesić ;) czyt. Niemieckie emerytki :p

Edytowane przez 1bizkit (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 9.05.2017 at 22:41, Wojti2 napisał:

Ja kupuje zawsze na BP na końcu A1. Czechy coś koło 90 zeta i Austria 2x60 albo 70 to prawie 300 stówki?

Najdrożej! Raz dałem się oszukać. A na odcinku tym darmowym do Ostrawy w 3 miejscach znajdziesz winiety dużo tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdrożej! Raz dałem się oszukać. A na odcinku tym darmowym do Ostrawy w 3 miejscach znajdziesz winiety dużo tańsze.
zgadzam się. My zawsze kupujemy na pierwszej stacji w danym kraju gdzie obowiązuje winieta. Jest to w pełni legalne, bo płatne odcinki zaczynają się kawałek dalej.
Na Słowenii albo w Szwajcarii winietę można a właściwie trzeba jak się nie ma kupić na granicy, często nawet bez wysiadania z auta.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team