-
Załóż konto na Octavia.team
Dołącz do społeczności kierowców Skody Octavia.
Internety
Ciekawe miejsca w sieci z Octavią w tle i nie tylko. Dyskusje o komputerowych i internetowych zagadnieniach.
53 tematów w tym forum
-
- 2 odpowiedzi
- 10,8 tys. wyświetleń
-
-
- 1 odpowiedź
- 6,9 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 5,3 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 7,4 tys. wyświetleń
-
- 5 odpowiedzi
- 6,2 tys. wyświetleń
-
- 6 odpowiedzi
- 6,3 tys. wyświetleń
-
- 1 odpowiedź
- 6,2 tys. wyświetleń
-
- 3 odpowiedzi
- 5,9 tys. wyświetleń
-
- 4 odpowiedzi
- 15,4 tys. wyświetleń
-
- 5 odpowiedzi
- 6,4 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 4,6 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 6 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 5,3 tys. wyświetleń
-
- 12 odpowiedzi
- 17,6 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 4,7 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 4,8 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 5,5 tys. wyświetleń
-
- 13 odpowiedzi
- 8,1 tys. wyświetleń
-
- 1 odpowiedź
- 4,6 tys. wyświetleń
-
- 4 odpowiedzi
- 9,8 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 5,7 tys. wyświetleń
-
- 13 odpowiedzi
- 9,4 tys. wyświetleń
-
- 11 odpowiedzi
- 8,5 tys. wyświetleń
-
- 5 odpowiedzi
- 6,4 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 4,5 tys. wyświetleń
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników online
-
Ostatnia aktywność
-
0
octavia 4 Problem z systemem medialnym w Octavii 4 po lifcie
Przede wszystkim chciałbym się przywitać z wszystkimi na forum. Natomiast ad rem: Mam problem z systemem medialnym - w Octavii 4 po lifcie system medialny nie widzi folderów w pendrive tylko ich zawartość i skutek jest taki, że zamiast folderów z piosenkami widzę kilkaset nieposegregowanych piosenek. Co ciekawe są to zgrane płyty CD. W Octavii 3 system widział pendrive z folderami .... Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Jak temu zaradzić? W ASO twierdzą, że nic nie da się z tym zrobić...- infotainment
- system medialny
- (i 1 więcej)
-
0
octavia 4 Aktywacja rozpoznawania znaków drogowych
Witam, czy jest na dzień dzisiejszy jakakolwiek możliwość aktywacji funkcji rozpoznawania znaków w Octavii 4 NX? Oczywiście samo kodowanie (np. obd11) jest niewystarczające, bowiem potrzebne są kody SWAP i tu zaczyna się problem ponieważ większość specjalistów od Vag-a, twierdzi że nie ma możliwości aktywacji... Czy komuś znany temat? -
1
octavia 4 Ustawienie zegarów deski rozdzielczej.
W przedlifcie konieczne było kodowanie np obd11 -
3
octavia 4 Fotel kierowcy sam się uchyla
Hej, udało się to jakoś rozwiązać ? Mam ten sam problem i chcę to zgłosić na gwarancji (2026 rok produkcji) fotele w wersji sportline. -
88
-