-
Załóż konto na Octavia.team
Dołącz do społeczności kierowców Skody Octavia.
Multimedialna Octavia
Nagłośnienie, nawigacja, cb-radio i wszelkie gadżety jakie przydają się podczas podróży Škodą Octavia.
263 tematów w tym forum
-
- 0 odpowiedzi
- 797 wyświetleń
-
- 5 odpowiedzi
- 11,7 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 930 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 1,1 tys. wyświetleń
-
- 3 odpowiedzi
- 1,9 tys. wyświetleń
-
- 137 odpowiedzi
- 144,2 tys. wyświetleń
-
- 2 odpowiedzi
- 5,6 tys. wyświetleń
-
- 2 odpowiedzi
- 2,4 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 764 wyświetleń
-
- 7 odpowiedzi
- 9,5 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 837 wyświetleń
-
- 2 odpowiedzi
- 5,5 tys. wyświetleń
-
- 3 odpowiedzi
- 1,8 tys. wyświetleń
-
- 5 odpowiedzi
- 6,3 tys. wyświetleń
-
- 1 odpowiedź
- 1,2 tys. wyświetleń
-
- 31 odpowiedzi
- 10,2 tys. wyświetleń
-
- 3 odpowiedzi
- 2,8 tys. wyświetleń
-
- 5 odpowiedzi
- 2,4 tys. wyświetleń
-
- 14 odpowiedzi
- 8,7 tys. wyświetleń
-
- 3 odpowiedzi
- 2,9 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 2,5 tys. wyświetleń
-
- 58 odpowiedzi
- 53,7 tys. wyświetleń
-
- 12 odpowiedzi
- 9 tys. wyświetleń
-
- 8 odpowiedzi
- 3,6 tys. wyświetleń
-
- 2 odpowiedzi
- 3,9 tys. wyświetleń
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników online
-
Ostatnia aktywność
-
0
octavia 4 Problem z płynną zmianą biegów z 1 na 2 z 2 na 3
Witam, Skoda Octavia IV 1,5 TSI manual 09.2023 131 tys przebiegu, Problem przy zmianie biegu z 1 na 2 i z 2 na 3 - raz na dziesięć udaje się zmienić bieg płynnie - szczególnie z 1 na 2, czy wolno, czy szybko przyspieszam, bez względu czy puszczam sprzęgło natychmiast czy trochę płynniej, nie ma to znaczenia, załącza się bieg to jest szarpnięcie, albo nawet takie podwójne potrójne jakby się lekko "zadławił" - ktoś miał podobny problem ? Podejrzewam dwumase albo sprzęgło, tylko przebieg nie duży - w większości autostrada no i ruszyć raczej udaje się płynnie. -
1
szukam Kodowanie VCDS Śląsk
Podbiję temat: czy ktoś w okolicy Chorzowa ma kabelek żeby kilka rzeczy zmodyfikować (ale przede wszystkim zmodyfikować rejestry po czyszczeniu dpf)? -
3
octavia 3 Zmiana panelu sterującego
To ja może odgrzeje temat - mam dokładniejsze pytanie .. Mam panel z czujnikami parkowania i zamykaniem auta. Chciałem dołożyć tylko guziczek start-stop -> samochód ma silnik DPCA. Czy sama podmiana panelu wystarczy? Czy także kodowanie mnie czeka?- sterujacego
- panelu
- (i 1 więcej)
-
0
octavia 4 zakup octavia kombi rs 2.0tdi dsg (2021)
hej drodzy forumowicze, chciałem się przywitać bo jestem nowy na forum. mam do Was również pytanie. Od jakiegoś czasu jeżdzę octavia vrs 2016 rok. Generalnie auto bardzo mi się podoba. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z nowszymi egzamplarzami. Zastanawiam się z żona nad zakupem właśnie takiej sztuki tylko nowszej 2021 2 tdi w kombi. Jak eksploatacja takiego auta? Polecilibyście to auto? proszę o komentarze i pomoc. Pozdrawiam Bartek -
9
octavia 3 Błąd EGR
Cześć. Wrócił u mnie temat błędu zbyt niskiego natężenia przepływu przez EGR.. Być może po 3 latach od wymiany się wysypał, a być może coś innego to powoduje.. Moją uwagę zwróciła wartość czujnika różnicy ciśnień - na postoju i zapłonie vcds wskazuje wartość -3hPa. Jaka powinna być wskazywana wartość na postoju i zapłonie?
-