Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
LEMUR

Uwaga w lesie - może wyskoczyć ;-)

Recommended Posts

służbowy kurak - a Kurski w lesie ;-)

Cytat

Ustaliliśmy, że w poniedziałek ok. 14.00, gdy prezes TVP wracał z festiwalu, służbowa limuzyna z nim na pokładzie uczestniczyła w wypadku samochodowym. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale świadkowie wypadku zapamiętali jedynie nietypowe zachowanie prezesa, który po chwilę po zderzeniu wybiegł z auta i... uciekł do lasu!

NQPktkqTURBXy9kZTBhMmVmMzRhZDZkODNiZTM2Njc2MWE3ZDUyN2M1ZS5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsM.jpeg

źródło: http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/prezes-tvp-jacek-kurski-mial-wypadek-samochodowy-uciekl-do-lasu/2yxbg18

• Lubię to 2

Reklamy dla niezalogowanych
dlaczego uważasz, że to błąd? Zależy w jakim kontekście jest użyta nazwa samochodu

Nazwa wywodzi się z angielskiego słowa 'superb' (rewelacyjny).

Dużo osób nie znających języka angielskiego czyta tę nazwę *super be*, albo *super bi* - stąd błędne pisanie superB dodatkowo sugerujące akcentowanie na 'b'.

Innego wytłumaczenia nie znam ale bardzo mnie to irytuje :D

To tak jakby pisać octaviA i czytać *oktawi ej*

wyskoczył wielki pies i przy próbie ominęcia nie wyrobiłem się przed drzewem i było uderzenie można powiedzieć jak sa crash testy w USA z ominięciem podłużnicy, ważne ze nikomu nic się nie stało a Skodzianka naprawdę dała rade jedynie drzwi pasażera była zablokowane reszta się otwierała bez problemów mimo ze aż błotnik tylny się przesunął

38 minut temu, wojtek2626 napisał:

wyskoczył wielki pies i przy próbie ominęcia nie wyrobiłem się przed drzewem i było uderzenie można powiedzieć jak sa crash testy w USA z ominięciem podłużnicy, ważne ze nikomu nic się nie stało a Skodzianka naprawdę dała rade jedynie drzwi pasażera była zablokowane reszta się otwierała bez problemów mimo ze aż błotnik tylny się przesunął

Dlatego czasami lepiej walić w zwierzaka. Ja tak właśnie zrobiłem. Ale to czasami podświadomie mija się przeszkodę. 

Zależy od zwierzaka. Jeśli coś małego co zgarniemy przodem to i owszem warto w zwierza. Ale jeśli coś wysokiego co zetniemy z nóg to może nie być fajnie jak nam do środka z szybą wpadnie.

Tapatalka

To był Rapid fakt ze dopiero 2 latka ale jeździło się fajnie tym bardziej ze był po programie i to naprawdę dawało wiele przyjemności z jazdy

2 godziny temu, Adrian napisał:

Zależy od zwierzaka. Jeśli coś małego co zgarniemy przodem to i owszem warto w zwierza. Ale jeśli coś wysokiego co zetniemy z nóg to może nie być fajnie jak nam do środka z szybą wpadnie.

Tapatalka

No fakt najgorzej z łosiem. Ale odkąd przez mijanie sarn zginął mój znajomy ja walę w zwierzaki. On mijał sarny wpadł w poślizg i uderzył w drzewo dachem... 

Byłem przy wypadku kiedy facet omijając małego kundla wypakował czołowo w samochód... Co prawda zadziałał odruch, ale najszczęśliwszej decyzji to on nie podjął... Teoretycznie to wiadomo co robić ale z praktyką bywa różnie.

Ciągle odkładam przejażdżkę do ośrodka doskonalenia techniki jazdy. Muszę poznać limit samochodu i jeśli się da, zakorzenić dobre nawyki.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.