Skocz do zawartości

Bardzo lekkie felgi 19 cali


maro

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Bandini napisał:

Piękna felga! Ładnie się to prezentuje tylko teraz te tylne heble wyglądają jak od autka zabawkowego.
Chyba musisz i o tym pomyśleć emoji6.png

Zgadzam się z Tobą i już przeglądam internet?

2 minuty temu, Kamil RS230 napisał:

@starski555 Wygląda zajebiście na tych 20:) a jak komfort??

Komfort ten sam. Naprawdę nie odczuwam różnicy. Teraz jest większy profil bo w 19” było 225/35 a tu jest 235/35. Porównam jeszcze w piątek po montażu sprężyn 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

@NamoHmm jak mierzyłeś moje to było w sam raz a różnica na ET prawie żadna. Tak tam będziesz miał minimalny naciąg więc powinno być git i wszystko powinno się mieścić. Ewentualnie zawsze zostaje przymierzyć żeby sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 3.02.2019 at 18:44, Namo napisał:

Co myślicie?

FELGI MOMO REVENGE 8,5x19 5x112 ET40 na tył

FELGI MOMO REVENGE 8,5x19 5x112 ET48 na przód

Dobrze siądzie?

MOMO REVENGE OCTAVIA 3 RS.jpg

ET48.png

ET40.png

15.4 kg sztuka... Czy ja wiem

A może nowy Borbet Lx

BORBET-LX.jpg

Albo VW pretoria (19 są kute) 

felgen-golf7-volkswagen-5-speichen-r-fel

Edytowane przez Mr0czny (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 1 rok później...

Czytanie tego forum powinno być zabronione 😉 Dopiero co się zastanawiałem czy nie założyć felg 18" zamiast fabrycznych 17" a teraz już szukam 19" 😉

Pytanko czy ktoś zakładał do Octavii koła 19" przewidziane (chyba) do Kodiaq'a czyli Crater 19"? Coś pokrewnego w stylu do Extreme / Gemini ale dużo łatwiej je dostać w srebrnej wersji i cenowo też dosyć przystępne są np. na OLX czy Allegro.

Szukam czegoś do srebrnej O3 FL kombi jak w załączniku i wydaje mi się, że całe srebrne felgi by lepiej wyglądały niż coś ciemnego. Najbardziej by mi pasowało jakby skodowskie Turini występowały w wersji 19

 

 

image.png

IMG_1092.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team