-
Załóż konto na Octavia.team
Dołącz do społeczności kierowców Skody Octavia.
Dane techniczne
Parametry i wersje Škody Octavia produkowanej przez czeską marką Škoda Auto od 1996 roku.
51 tematów w tym forum
-
- 1 odpowiedź
- 40,6 tys. wyświetleń
-
-
- 0 odpowiedzi
- 32,3 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 23,8 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 196 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 186 wyświetleń
-
- 2 odpowiedzi
- 5 tys. wyświetleń
-
- 3 odpowiedzi
- 649 wyświetleń
-
- 2 odpowiedzi
- 805 wyświetleń
-
- 1 odpowiedź
- 768 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 1,5 tys. wyświetleń
-
- 27 odpowiedzi
- 46,9 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 1,6 tys. wyświetleń
-
- 5 odpowiedzi
- 1,4 tys. wyświetleń
-
- 5 odpowiedzi
- 2,2 tys. wyświetleń
-
- 2 odpowiedzi
- 113,4 tys. wyświetleń
-
- 1 odpowiedź
- 6,7 tys. wyświetleń
-
- 5 odpowiedzi
- 19,3 tys. wyświetleń
-
- 2 odpowiedzi
- 2,7 tys. wyświetleń
-
- 3 odpowiedzi
- 1,9 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 1,9 tys. wyświetleń
-
- 14 odpowiedzi
- 35,9 tys. wyświetleń
-
- 2 odpowiedzi
- 3,3 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 2,7 tys. wyświetleń
-
- 8 odpowiedzi
- 11,8 tys. wyświetleń
-
- 5 odpowiedzi
- 11,8 tys. wyświetleń
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników online
-
Ostatnia aktywność
-
0
octavia 1 Dziwne stuki podczas jazdy
Dzien dobry przychodze z pytaniem mam dziwne stuki podczas przyspieszania nie zależnie od biegu nie zależnie od prędkości tylko pod mocniejszym obciążeniem skoda octavia 1 1.9 tdi asv 110 km 2003 r. 386tys km poduszki wymienione dołączam filmik w co mam celować juz nie mam pomysłów 20260622_222723.mp4 -
0
octavia 4 Gorsze spasowanie boczka drzwi od strony kierowcy niż pasażera - skoda Octavia IV 2023 rok
Sprawdźcie proszę jak u Was jest spasowany boczek drzwi od strony kierowcy, dzisiaj zauważyłem że nie dochodzi on idealnie tak jak od strony pasażera, z tego co mi wiadomo nie było to nigdy rozbieranie, Octavia IV Style 2023 rok chcę się upewnić że tak po prostu jest. -
90
-
3
Crh żagiel auto kontakt i opinie
Skasowanie błędu, wymiana głośnika i lampki w schowku: - 8 wizyt - prawie 1000 km jeżdżenia do nich - zmarnowany czas - połamane boczki i plastiki Lampki w schowku naprawić nie potrafili, nieumiejętnie zdejmowali boczki drzwi, “mechanik” po prostu wyrwał uchwyty przełączników szyb, boczki też noszą ślady tej "naprawy". Uznali, że nie nikt nie zobaczy jak przełączniki szyb będą latać. Dobre też było jak godzinę czekałem na wizytę i się przypomniałem, to wzięli samochód i postawili na parkingu z tyłu salonu (akurat stałem na parkingu…) Raz jak samochód wjeżdżał na serwis mechanik krzyknął: “Wieśniak z OCP”, no bo przecież blacha nie z Lublina…
-