Jump to content

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Recommended Posts

Mam pytanie, czy w waszych Bolero 8", jak parkujecie przodem to obraz z czujników pokazuje się z lekkim opóźnieniem jak już np. połowa pasków do przeszkody przeleciała.

Radio 53Q0035840C, soft oryginalny był 468, teraz 480.  Nie ma pewnie nic nowszego już?

Nie pamiętam czy tak było przed aktualizacją, może po prostu TTTM. Czasem żeby być pewnym naciskam przycisk na konsoli żeby mieć podgląd.

Jak to u was jest?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, oesgp napisał:

Ktoś zaproponuje coś w zamian ?

A co sobie tylko życzysz - Bolero MIB2, Amundsen MIB2, Columbus MIB2, Columbus MIB2.5... wszystko zależy od potrzeb i budżetu (między 1500 a 4500 zł)

10 minut temu, Visterio napisał:

Witam, dostanę jakiś nowszy soft do tego urządzenia?

image.png

Jeszcze jakbyś się tak nie spieszył i poczekał chwilę aż się wyświetli wersja oprogramowania...

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, pab567 napisał:

A co sobie tylko życzysz - Bolero MIB2, Amundsen MIB2, Columbus MIB2, Columbus MIB2.5... wszystko zależy od potrzeb i budżetu (między 1500 a 4500 zł)

Jeszcze jakbyś się tak nie spieszył i poczekał chwilę aż się wyświetli wersja oprogramowania...

Jest gdzieś porównanie systemów ? Muszę poczytać czym się różnią...

Link to comment
Share on other sites

293181207_776049087073036_8765599898992108158_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=TfA9BvoKm2gAX8_wtYt&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=03_AVKXuuWr1VogTIsJktFBNzR2EzijU9efU-lm3qhiNR1PuQ&oe=62F8292C
Jakieś aktualizacje? Jak poradzić sobie z połączeniem do android auto, żeby były google maps, youtube?
Dodam, że z jednym telefonem łączy się (Samsung s10e) z drugim już nie (Samsung A5 2016). Co może być problemem?
Myślę, że powinieneś sprawdzić aktualizacje AA. Sprawdź wersję i porównaj ustawienia telefonów.
Link to comment
Share on other sites

Są, napisz mi PW to Ci puszczę link jak będę przy kompie. I wcale nie żartuje z kablem - mam Pixela 5 i Galaxy S10e, na poprzedniej wersji Androida na tym samym kablu obydwa chodziły bez problemów, po aktualizacji Pixel w ogóle przestał się po nim łączyć a S10e wciąż działa.

Systemy infotainment w grupie VAG

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2022 at 11:07, pab567 napisał:

Gdzieś pisałem o różnicach między nimi, jak poszukasz to pewnie znajdziesz.

Interesuje mnie Columbus lub amundsen jakie ceny¿. Ktoś ze Śląska?

Edited by oesgp (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Cześć. Mam problem.. Wykasowało mi cały infotament. Tak jak by przywróciło do ustawień fabrycznych. Zniknęła cała opcja navigacji, część graficzna, pojawiły się jakieś funkcje których to auto nigdy nie miało. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc?? 

Nie mam potrzeby robienia jakich kolwiek aktualizacji. Chciałbym tylkożeby to po prostu zaczęło znowu działać 

IMG_20220731_144759.jpg

IMG_20220731_150328.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Namo featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team