Jump to content
  • Załóż konto na Octavia.team

    Dołącz do społeczności kierowców Skody Octavia.

Części i akcesoria do Octavii

Ogłoszenia z częściami, gadżetami i akcesoriami do Škody Octavia.


584 topics in this forum

  1. Sprzedam Garmin Nuvi 2495 lmt oraz Lafayette Zues Pro

    • 0 replies
    • 2.3k views
    • 0 replies
    • 2.5k views
    • 10 replies
    • 7k views
    • 0 replies
    • 5.7k views
  2. Silnik 2,0 tfsi

    • 0 replies
    • 2.6k views
  3. Felgi lub koła 17" 18"

    • 21 replies
    • 11.7k views
  4. Kamera cofania O3 RS 230 Liftback

    • 11 replies
    • 7.5k views
  5. Grajewo - potrzebny ktoś z VCDS / vcp / odis

    • 0 replies
    • 2.7k views
    • 0 replies
    • 3.3k views
  6. Przełącznik świateł O3 5E0941431D

    • 0 replies
    • 4.2k views
  7. Ori mfd 2CD + Zmieniarka cd + Klimatronic

    • 0 replies
    • 2.7k views
    • 0 replies
    • 4.9k views
    • 1 reply
    • 4.2k views
  8. Felgi RS Challenge 18stki

    • 4 replies
    • 3.8k views
    • 15 replies
    • 14.9k views
  9. Poszukuję osłony pod silnik TDI Octavia I '04

    • 4 replies
    • 9.4k views
  10. Ramka chromowana Octavia III

    • 5 replies
    • 5.3k views
  11. CompSport Stage 0,5

    • 5 replies
    • 9.1k views
    • 0 replies
    • 8k views
  12. Kupie ramke atrapy o1 lift

    • 2 replies
    • 4.8k views
  13. Nowe felgi "18 Gemini

    • 1 reply
    • 6k views
  14. Sportowy wydech kupie

    • 1 reply
    • 5.6k views
  15. Elementy karoserii do jedynki

    • 5 replies
    • 8.9k views
  16. Błotnik prawy / lewy O2 FL

    • 0 replies
    • 6.3k views
    • 4 replies
    • 10.4k views
  • Upcoming Events

    No upcoming events found
  • Most Solved

    Nothing has been solved this week.

  • Recent Status Updates

    • Octar

      Czy ktoś ściągał aktualną mapę 48/2024, rozpakowane pliki mają datę 06.05.2024 ?
      · 0 replies
    • Maniek1

      Witam. Czy ma ktoś może patent na wyczyszczenie tych srebrnych ramek wokół tylnych szyb? Zaszły mi na biało 🫤
      · 0 replies
    • Luki1981  »  Namo

      Hejka, potrzebuję pomocy w kodowaniu ABS i pompy poswapie hebli w O3 TDi2,0 150KM 4x4
      teraz siedzi 340 przód i 310 tył
      · 0 replies
    • domin3112pl

      Hejka
      Ja znowu z tym ogrzewanie🙃🙃
      Rozmawiałem dziś z mechanikiem i kazał sprawdzić czy wlot i wylot jest gorący od nagrzewnicy( są i to mocno),a ogrzewania dalej nie mam,tzn.cos tam leci ciepłego. Jest może jakiś bezpiecznik od ogrzewania ,lub może jakiś sensor,czujnik że niby mam na maxa ogrzewanie ,a komputer widzi tylko że tam z kilka naście stopni tylko ma lecieć. Pomocy,bo nie chce wydać miliony monet ,jak może z wasza pomocą sam się z tym uporam 
      · 2 replies
    • Aro998  »  Lukas345

      Dzień dobry mam pytanie bo mam jaki sam błąd w skodzie co Pan i ch ialem zapytać czy rozwiąż pan ten problem? 
      · 1 reply
×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team