Jump to content
  • Załóż konto na Octavia.team

    Dołącz do społeczności kierowców Skody Octavia.

Części i akcesoria do Octavii

Ogłoszenia z częściami, gadżetami i akcesoriami do Škody Octavia.


584 topics in this forum

  1. Felgi 18 + opony dunlop sport maxx rt (komplet)

    • 0 replies
    • 2.7k views
    • 0 replies
    • 5k views
    • 2 replies
    • 2.9k views
  2. Kupię alufelgi alaris 7.5j x 18"

    • 1 reply
    • 3.1k views
    • 2 replies
    • 2.7k views
  3. Kupię panel klimatyzacji O3

    • 0 replies
    • 2.4k views
  4. Radio navi amundsen

    • 1 reply
    • 3.1k views
    • 124 replies
    • 54.3k views
  5. Alufelgi pictoris 18x7,5, et51

    • 3 replies
    • 4k views
  6. Felgi Skoda rs Octavia gemini 18

    • 0 replies
    • 6.6k views
  7. Koła ori 16 i 18

    • 0 replies
    • 2.4k views
  8. Elementy blacharskie Octavia III Kombi

    • 0 replies
    • 2.4k views
  9. Chłodnica wody Octavia II 2.0 TDi BKD

    • 0 replies
    • 2.7k views
  10. Kupię drzwi prawe O2 kombi 9202

    • 0 replies
    • 2.5k views
  11. Oddam ramki pod tablice skoda VRS

    • 2 replies
    • 3k views
    • 30 replies
    • 22k views
  12. Oferuję nowe części Skoda 1 2

    • 25 replies
    • 17.8k views
    • 1 reply
    • 2.4k views
    • 2 replies
    • 8.6k views
  13. Belki i uchwyty thule

    • 1 reply
    • 3k views
  14. Zacisk hamulca tył lewy

    • 0 replies
    • 2.7k views
  15. Parę drobiazgów do O3 i O2

    • 2 replies
    • 4.7k views
    • 23 replies
    • 13.4k views
  16. Nakładka na reling skoda Octavia II prawy przód

    • 0 replies
    • 2.4k views
  17. [K] RNS 510

    • 6 replies
    • 9.4k views
  • Upcoming Events

    No upcoming events found
  • Most Solved

    Nothing has been solved this week.

  • Recent Status Updates

    • Octar

      Czy ktoś ściągał aktualną mapę 48/2024, rozpakowane pliki mają datę 06.05.2024 ?
      · 0 replies
    • Maniek1

      Witam. Czy ma ktoś może patent na wyczyszczenie tych srebrnych ramek wokół tylnych szyb? Zaszły mi na biało 🫤
      · 0 replies
    • Luki1981  »  Namo

      Hejka, potrzebuję pomocy w kodowaniu ABS i pompy poswapie hebli w O3 TDi2,0 150KM 4x4
      teraz siedzi 340 przód i 310 tył
      · 0 replies
    • domin3112pl

      Hejka
      Ja znowu z tym ogrzewanie🙃🙃
      Rozmawiałem dziś z mechanikiem i kazał sprawdzić czy wlot i wylot jest gorący od nagrzewnicy( są i to mocno),a ogrzewania dalej nie mam,tzn.cos tam leci ciepłego. Jest może jakiś bezpiecznik od ogrzewania ,lub może jakiś sensor,czujnik że niby mam na maxa ogrzewanie ,a komputer widzi tylko że tam z kilka naście stopni tylko ma lecieć. Pomocy,bo nie chce wydać miliony monet ,jak może z wasza pomocą sam się z tym uporam 
      · 2 replies
    • Aro998  »  Lukas345

      Dzień dobry mam pytanie bo mam jaki sam błąd w skodzie co Pan i ch ialem zapytać czy rozwiąż pan ten problem? 
      · 1 reply
×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team