Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się, podobnie jak z tabletami i urządzeniami podobnych gabarytów - jest na to rozwiązanie. 8" nie stanowi dla mnie żadnego problemu.

@Bandini jakieś konkretne polecasz? Właściwie temat szkieł przerabiam od kilku lat i zazwyczaj korzystam z 3MK na różnych urządzeniach (smartfony, tablety, smartwatche) ale z wersją samochodową nie miałem do tej pory styczności.

Kilka razy zdarzało się robić pod zamówienie, ale skoro są już sprawdzone modele, chętnie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, podobnie jak z tabletami i urządzeniami podobnych gabarytów - jest na to rozwiązanie. 8" nie stanowi dla mnie żadnego problemu.
[mention=1392]Bandini[/mention] jakieś konkretne polecasz? Właściwie temat szkieł przerabiam od kilku lat i zazwyczaj korzystam z 3MK na różnych urządzeniach (smartfony, tablety, smartwatche) ale z wersją samochodową nie miałem do tej pory styczności.
Kilka razy zdarzało się robić pod zamówienie, ale skoro są już sprawdzone modele, chętnie skorzystam.
Zobacz sobie na stronce: www.protectionfilms24.com
Powinieneś znaleść coś dla siebie. Szkła i folie na różne sprzęty. Niemiecka jakość i jak dla mnie przestępna cena.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, rozszyfrowuję właśnie swój nowy nabytek O3 fl 2018 pierwsza rejestracja, więc chyba to jest MY2018 ale tego jeszcze nie wiem na tą chwilę.

Radio jest Bolero 8". Wczoraj przeczytałem na necie że android auto oficjalnie w PL, podłączyłem kabelkiem telefon i działa. Wybieranie głosowe w google map itd, wszystko to wygląda efektownie jak człowiek się przesiada z O1... ale pytanie o sprzęt, czy jest sens aktualizować?

Czytałem że na tych niższych softach jest problem z BT, ale ja na razie tego nie zauważyłem, wręcz jestem bardzo zaskoczony jakością rozmów które słyszę, i jak mnie słyszą odbiorcy, wydaje się że wszystko działa bardzo poprawnie, ale jak są jakieś nowe funkcjonalności to chętnie zaktualizuję, z góry dzięki za odp.

20220104_171419_Burst01_resized.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Cześć wszystkim czy do mojego sprzętu także coś by się znalazło ?

Numer urządzenia : 3V0035020A
Sprzęt : H42
Oprogramowanie : 0318



IMG_20220127_163006.thumb.jpg.37509a3e08ac50f0e8892926e1b08647.jpg

IMG_20220127_162923.thumb.jpg.5a368a82862a1858858176fc950890cf.jpg
Ja 5 lat temu po aktualizacji z 318 straciłem obsługę klimatronika z ekranu.
Zastanów się czy warto skoro wszystko działa?
Funkcji Ci nie przybędzie nie masz co się łudzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam społeczność Octavii,

niedawno kupiłem Octavię 3 FL 2018 w wersji Ambition + pakiet Amazing, więc z radiem BOLERO. Zamieszczam zdjęcie z wersją softu którą mam wgraną. Czy aktualizacja do nowszej pomoże na bolączki które zauważyłem, tj. dziwnie działające rozjaśnianie ekranu radia (robi się ciemno, ekran się ściemnia, razem z prędkościomierzem, a po chwili jasność na maksa i wali po oczach, mimo że na zewnątrz coraz ciemniej) i dziwnym resetom godziny (godzina przestawia się na 00:00) i przebiegu (długodystansowy, tankowania i trip na 0 km), co wystąpiło po odpaleniu auta po pracy? Z góry dziękuję za odpowiedzi 🙂

boleroO3FL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Jestem od niedawna posiadaczem Octavii 3 FL. Radio prawdopodobnie Bolero. Mam problem z połączeniem się poprzez smartlink z telefonem  Xiaomi. Nie ma za to problemu z połączeniem się ze starszym modelem Samsunga. Czy aktualizacja softu coś pomoże? Zdjęcie aktualnej wersji softu poniżej. Dziękuję za odpowiedź. 

Pozdrawiam społeczność Octavii. 

IMG_20220213_195747.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na imię mam Michał rozszyfrowuję właśnie swój nowy nabytek O3 2013 2.0 TDI 150KM

Chciałbym zaktualizować swoje radio Columbus razem z mapami

Nie wiem czy jest to różnica, mieszkam w DE a radio łapie tylko DAB tutaj. Jak jadę do PL radio DAB mi nie łapie fali, w sumie mi to bez różnicy ponieważ mieszkam w DE i w zasadzie to lepiej. Nie mniej wolę wcześniej uprzedzić

Dziękuję za wszelką pomoc

20220116_125535[1].jpg

20220116_125542[1].jpg

20220116_130132[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry. Czy mogę prosić o pomoc w postaci przekazania softu do columbus 9.2 Skoda Octavia 3 face lifting 2017 wersja style silnik 1.8 cjsa 132 kW DSG7.  Obecnie działa bez zarzutu do chwili podłączenia AA co wywołuje okresowe gaśnięcia ekranu zapalania się ze zmianą jego jasności. Mimo czarnego wyświetlacza (raz do połowy czerwonego) wszystkie funkcje pozostają sprawne. Mapy uaktualniłem pobierając ze strony Skody. Proszę też mnie oświecić jaką ja mam wersję radia? 🙂  Czy wgranie nowego oprogramowania jest ryzykowne i lepiej dać sobie spokój ? W sumie działa bez Android auto.

IMG_20220408_202243.jpg

IMG_20220408_202045.jpg

IMG_20220408_202104.jpg

Edytowane przez piotrww (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam kolegów forumowiczów, trafiłem tutaj szukając aktualizacji firmware do radia O3

Jeśli można prosić

Numer urządzenia:5Q0035864B

sprzęt H30

oprogramowanie: 0359

Czy cokolwiek nowego uzyskam po aktualizacji ? Czy jest możliwość uruchomienia na tym MirrorLinka? AndroidAuto ?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team