-
Załóż konto na Octavia.team
Dołącz do społeczności kierowców Skody Octavia.
Rozmowy w tłoku
Polityka i wiara to nie jedyne tematy na które trwają tu ciężkie dyskusje.
47 tematów w tym forum
-
- 24 odpowiedzi
- 12,9 tys. wyświetleń
-
-
- 2 odpowiedzi
- 12,5 tys. wyświetleń
-
- 1 odpowiedź
- 19,4 tys. wyświetleń
-
- 12 odpowiedzi
- 3,3 tys. wyświetleń
-
- 2 odpowiedzi
- 13,4 tys. wyświetleń
-
- 28 odpowiedzi
- 56,1 tys. wyświetleń
-
- 31 odpowiedzi
- 48,3 tys. wyświetleń
-
- 1 odpowiedź
- 2,2 tys. wyświetleń
-
- 3 odpowiedzi
- 11,7 tys. wyświetleń
-
- 3 odpowiedzi
- 5,8 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 3,7 tys. wyświetleń
-
- 1 odpowiedź
- 10,1 tys. wyświetleń
-
- 6 odpowiedzi
- 9,9 tys. wyświetleń
-
- 1 odpowiedź
- 6,1 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 6 tys. wyświetleń
-
- 8 odpowiedzi
- 16,8 tys. wyświetleń
-
- 4 odpowiedzi
- 11,6 tys. wyświetleń
-
- 40 odpowiedzi
- 89,9 tys. wyświetleń
-
- 9 odpowiedzi
- 22,7 tys. wyświetleń
-
- 14 odpowiedzi
- 23,2 tys. wyświetleń
-
- 51 odpowiedzi
- 61 tys. wyświetleń
-
- 2 odpowiedzi
- 11 tys. wyświetleń
-
- 21 odpowiedzi
- 22,1 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 9,3 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 10,9 tys. wyświetleń
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników online
-
Ostatnia aktywność
-
90
-
3
Crh żagiel auto kontakt i opinie
Skasowanie błędu, wymiana głośnika i lampki w schowku: - 8 wizyt - prawie 1000 km jeżdżenia do nich - zmarnowany czas - połamane boczki i plastiki Lampki w schowku naprawić nie potrafili, nieumiejętnie zdejmowali boczki drzwi, “mechanik” po prostu wyrwał uchwyty przełączników szyb, boczki też noszą ślady tej "naprawy". Uznali, że nie nikt nie zobaczy jak przełączniki szyb będą latać. Dobre też było jak godzinę czekałem na wizytę i się przypomniałem, to wzięli samochód i postawili na parkingu z tyłu salonu (akurat stałem na parkingu…) Raz jak samochód wjeżdżał na serwis mechanik krzyknął: “Wieśniak z OCP”, no bo przecież blacha nie z Lublina… -
0
octavia 4 Problem z systemem medialnym w Octavii 4 po lifcie
Przede wszystkim chciałbym się przywitać z wszystkimi na forum. Natomiast ad rem: Mam problem z systemem medialnym - w Octavii 4 po lifcie system medialny nie widzi folderów w pendrive tylko ich zawartość i skutek jest taki, że zamiast folderów z piosenkami widzę kilkaset nieposegregowanych piosenek. Co ciekawe są to zgrane płyty CD. W Octavii 3 system widział pendrive z folderami .... Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Jak temu zaradzić? W ASO twierdzą, że nic nie da się z tym zrobić...- infotainment
- system medialny
- (i 1 więcej)
-
0
octavia 4 Aktywacja rozpoznawania znaków drogowych
Witam, czy jest na dzień dzisiejszy jakakolwiek możliwość aktywacji funkcji rozpoznawania znaków w Octavii 4 NX? Oczywiście samo kodowanie (np. obd11) jest niewystarczające, bowiem potrzebne są kody SWAP i tu zaczyna się problem ponieważ większość specjalistów od Vag-a, twierdzi że nie ma możliwości aktywacji... Czy komuś znany temat?