Jump to content
  • Załóż konto na Octavia.team

    Dołącz do społeczności kierowców Skody Octavia.

Części i akcesoria do Octavii

Ogłoszenia z częściami, gadżetami i akcesoriami do Škody Octavia.


584 topics in this forum

  1. Kamera cofania do O3 (LOW, mała klamka)

    • 0 replies
    • 2.6k views
  2. [S] Zaciski Skoda Octavia 3 RS 340mm !

    • 0 replies
    • 2.5k views
  3. Szukam wyświetlacza 5E0919605M

    • 0 replies
    • 3.1k views
  4. Rozpórka kielichów

    • 0 replies
    • 2.5k views
  5. Kupię turbo is20

    • 0 replies
    • 2.4k views
    • 1 reply
    • 2.7k views
  6. Kupię Zderzak przód

    • 0 replies
    • 2.4k views
  7. Kupię sprężyny od Octavii III RS

    • 0 replies
    • 2.6k views
  8. Rabat na akcesoria www.MAPET-TUNING.com

    • 0 replies
    • 6.6k views
    • 0 replies
    • 2.5k views
  9. Mata bagażnika Octavia III kombi

    • 1 reply
    • 2.8k views
  10. Kupie lampy Top Led tył octavia 3 polift

    • 0 replies
    • 2.9k views
  11. Kompletne przewody układu spryskiwaczy

    • 1 reply
    • 3.2k views
  12. Sprzedam Ekran o NR 5G6 919606

    • 0 replies
    • 2.4k views
  13. Siłownik elektryczny 5e9 827 852b 02s

    • 5 replies
    • 4.3k views
    • 1 reply
    • 3k views
  14. Eibach Sportline

    • 0 replies
    • 3.8k views
    • 0 replies
    • 2.1k views
  15. Kupie zawieszenie gwintowane 3 RS

    • 0 replies
    • 2.5k views
    • 0 replies
    • 6.4k views
  16. Czujnik deszczu Octavia 3

    • 2 replies
    • 3.8k views
    • 17 replies
    • 18.2k views
  17. Intercooler 2.0 tsi

    • 2 replies
    • 3.6k views
  18. Octavia III drzwi lewe, błotnik lewy, lusterko

    • 1 reply
    • 3.3k views
  19. Spreżyny z octavi III rs

    • 2 replies
    • 3.8k views
  • Upcoming Events

    No upcoming events found
  • Most Solved

    Nothing has been solved this week.

  • Recent Status Updates

    • Octar

      Czy ktoś ściągał aktualną mapę 48/2024, rozpakowane pliki mają datę 06.05.2024 ?
      · 0 replies
    • Maniek1

      Witam. Czy ma ktoś może patent na wyczyszczenie tych srebrnych ramek wokół tylnych szyb? Zaszły mi na biało 🫤
      · 0 replies
    • Luki1981  »  Namo

      Hejka, potrzebuję pomocy w kodowaniu ABS i pompy poswapie hebli w O3 TDi2,0 150KM 4x4
      teraz siedzi 340 przód i 310 tył
      · 0 replies
    • domin3112pl

      Hejka
      Ja znowu z tym ogrzewanie🙃🙃
      Rozmawiałem dziś z mechanikiem i kazał sprawdzić czy wlot i wylot jest gorący od nagrzewnicy( są i to mocno),a ogrzewania dalej nie mam,tzn.cos tam leci ciepłego. Jest może jakiś bezpiecznik od ogrzewania ,lub może jakiś sensor,czujnik że niby mam na maxa ogrzewanie ,a komputer widzi tylko że tam z kilka naście stopni tylko ma lecieć. Pomocy,bo nie chce wydać miliony monet ,jak może z wasza pomocą sam się z tym uporam 
      · 2 replies
    • Aro998  »  Lukas345

      Dzień dobry mam pytanie bo mam jaki sam błąd w skodzie co Pan i ch ialem zapytać czy rozwiąż pan ten problem? 
      · 1 reply
×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team