Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Mam i ja. 10-15 min zabawy. Mała rzecz a cieszy i nie trzeba tego kija wyciągać. Miałem w Oplu seryjnie i aż dziw bierze, że w RS-ie trzeba takie udogodnienia samemu montować ?

Reklamy dla niezalogowanych

Witam zamierzam zamontować siłownik maski tylko mam do kupienia z O2 i nie wiem czy będzie paqsowac do O3? Czy ktoś może mi podpowiedzieć?

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Witam zamierzam zamontować siłownik maski tylko mam do kupienia z O2 i nie wiem czy będzie paqsowac do O3? Czy ktoś może mi podpowiedzieć?

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Dnia 22.01.2016 at 09:17, Namo napisał:

@maro w swojej Octavia założył siłowniki za łączny koszt 75 zł zamiast 39.99 €.

Potrzebne będą dwa teleskopy. Jakby oferta wygasła to tu jest podgląd parametrów.

siownikklapybaganika.png

Potrzebne są też sworznie kulkowe, 2 sztuki 25024 i 2 sztuki 25164. Daje to taki efekt.

Cześć a posiadasz moze jakis numer sprężyn do siłowników klapy bagaznika do SO3 kombi.Dokladnie chodzi o automatyczne otwieranie z kluczyka. 

@Tomasz Grzebiennik W ofercie mają też same sprężyny. Zmierz sobie tylko ile miejsca jest między teleskopem a plastikowym uchwytem przy złożonej klapie. I będziesz wiedział jaką długość kupić tych niebieskich sprężyn. 

Nie wiem czy to tylko na europe ida takie wersje okrojone, bo znalazłem filmik z rosji

tam jest prezentacja O3FL z 2017 i od 7 min widać otwarta maske i tam sa siłowniki maski

28 minut temu, wojtek2626 napisał:

widać otwarta maske i tam sa siłowniki maski

Pewnie dołożyli żeby nie robić przypału przed kamerami bo patyk też jest. Tak samo na targi ściągają sprężyny taśmami transportowymi żeby nie było japy.

baner.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.